Regulamin konkursu

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie w komentarzu pod postem odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób spędzasz swoje zimowe weekendy. Prace konkursowe mogą być w formie tekstu, filmu lub zdjęcia.

Miło mi będzie jeżeli polubisz moją stronę na FB, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy.

2. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia mnie na FB KLIKNIJ TUTAJ, również do obserwowania mojego bloga Pracowni EatMe 
3. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 26.01.2019 do 31.01.2019 godz. 23.59.
4. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdza znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
5. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz zasady przetwarzania danych osobowych.

NAGRODY
1. Nagrodą w konkursie są: dwa „Przepiśniki” oraz dwa zestawy podkładek z logo Eat Me pod kubki
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagród odpowiada organizator konkursu
3. W konkursie zostaną przyznane cztery w/w nagrody rzeczowe.
5. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybranych 4 nagrodzonych.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 3 dni od zakończenia konkursu na FB  Pracownia Dietetyczna „EatMe”
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Pracownia Dietetyczna „EatMe” lub na adres biuro@pracownia-dietetyczna.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia jest równoznaczne z rezygnacją przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Nagrody będą przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość dostarczenia, termin dostarczenia lub jej brak).

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH 
1. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem biuro@pracownia-dietetyczna.pl
2. Uczestnik konkursu w celu udziału w konkursie dobrowolnie zamieszcza swoje dane pod postami konkursowymi i bez przymusu podaje dane adresowe (adres, imię i nazwisko i numer telefonu) jedynie w celu zaadresowania przesyłki i jej doręczenia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka